Kakitangan Am


 

Pentadbiran
Profesor Dr. Aziz Bin Ahmad
Dekan

+609-6683144/3179
aaziz@umt.edu.my
Dr. Hazlina binti Ahamad Zakeri
Timbalan Dekan (Akademik Dan Pelajar)

+609-6683510/3357
hazlina@umt.edu.my
Prof. Madya Dr. Wan Iryani Binti Wan Ismail
Timbalan Dekan (Bakat Dan Penyelidikan)

+609-6683125/3946
waniryani@umt.edu.my
Tuan Ahmad Marwan Bin Tuan Rosdi
Penolong Pendaftar Kanan

(Bahagian Kewangan, Bakat, Penyelidikan dan Pasca Siswazah)

+609-6683618
marwan@umt.edu.my
Kamsiah binti Abdul Latif
Setiausaha Pejabat

(Setiausaha Dekan)

+609-6683145
kamsiah.latif@umt.edu.my
Sharifah Suryani binti Al Sayed Ali
Setiausaha Pejabat

(Setiausaha Timbalan-Timbalan Dekan)

+609-6683291
sha_suryani@umt.edu.my
Asma Aishah binti Ismail
Penolong Pegawai Tadbir

(Kpi, MYRA)

+609-6683454
asmaaishah@umt.edu.my
Faridah binti Ja’afar
Pembantu Tadbir Kanan

(Pengurusan Pra Siswazah)

+609-6683287
ida@umt.edu.my
Mohd Hanif bin Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O)

(Pengurusan Pasca Siswazah, Bakat dan Penyelidikan)

+609-6683287
mohd.hanif@umt.edu.my
Suhaila Abu SamahSuhaila binti Abu Samah
Pembantu Tadbir
(P/O)

(Pengurusan Kewangan)

+609-6683673
ailaas@umt.edu.my
Khadijah binti Mamat
Pembantu Tadbir (P/O)

(Pengurusan Pentadbiran dan Latihan Industri)

+609-6683607
khaty_zie@umt.edu.
Wan Azdayanty binti Wan Awang
Pembantu Operasi

(Pengurusan Bekalan,Peralatan dan Stor)

+609-6683607
azdayanty@umt.edu.my
Mohd Amir Bin Abdul Aziz
Pembantu Operasi

(Pengurusan Surat Menyurat)

+609-6683607
m.amir@umt.edu.my
Nurhashimah Binti Muda @ Mohd
Pembantu Operasi

+609-6683607
nurhashimah.mohd @umt.edu.my